Fetysz stóp w hotelu – opowiadanie

fetysz stóp warszawa

– Widzę, że przyglądasz się moim butom – powiedziałam z uśmiechem

– Tak, fascynują mnie kobiece stopy i oczywiście piękne obuwie.

– Więc jesteś zboczeńcem ! – zażartowałam bezczelnie.

– Nie ! Mam fetysz stóp i myślę, że śmiało mogę o sobie mówić koneser – dodał

Wyślizgnęłam stopy z butów i zauważyłam jego tlące się oczy i wyrzeźbioną szczękę. Był bardzo atrakcyjny i nie mogłam temu zaprzeczyć.

– Widać, że masz miękkie podeszwy – kontynuował. Miękka, delikatna, różowa, satynowa skóra. Są to podeszwy kobiety, która jest dumna ze swoich stóp i co tydzień robi pedicure.

On miał rację. Co tydzień miałam robione pedicure, dzięki czemu moje stopy były miękkie jak masło. Pedicure i piękne buty były częścią mojej kobiecości. Uwielbiałam wyglądać i czuć się atrakcyjnie i uwodzicielsko. Dla mężczyzny, który ma fetysz stóp Twoje buty są sceną, która pozwala idealnie rozświetlić Twoje cudowne słodkie stopy. Niektórzy fani fetyszu stóp uwielbiają naturalny aromat butów, szczególnie tych eleganckich, które przez cały dzień były noszone przez kobiece stopy.

– Piękny kolor – powiedział gestykulując w kierunku moich czerwonych paznokci.

Z uśmiechem pokiwałam przytakująco głową.

Ostrożnie i powoli podniosłam stopę w kierunku jego twarzy i zaczęłam pokazywać łuki moich szczupłych i doskonale uformowanych stópek. Jego oddech był coraz szybszy. Kiedy nagle przyłożył twarz do mojej stopy i powąchał ją poczułam jak na mojej skórze pojawiła się gęsia skórka i zaczyna pochłaniać mnie dreszcz podniecenia.

Energicznie chwyciłam go za rękę i zaproponowałam, żeby się położył. Gdy leżał wyczekująco na dużym hotelowym łóżku, stanęłam nad nim i zaczęłam gładzić smukłą stopą jego delikatne rysy twarzy, ostrożnie dotykając szczękę i masować zarumienione policzki.

– Chcę je dotknąć – szepnął cicho. To było bardziej żądanie niż prośba.

Niewytłumaczalnie bezsilna pozwoliłam mu dotknąć moją nogę. Wziął moją łydkę w dłonie i podziwiając jej kształt kreślił krzywą palcami. Pocałował mnie w goleń i językiem zaczął sunąć w kierunku kostki, aż w końcu dotarł do mojej smukłej, pachnącej stopy. Uniósł wzrok i wyszeptał:

– Takie piękne… takie delikatne. Masz takie cudowne stopy.

Jego język jeździł wzdłuż mojej podeszwy, mojego łuku i pięty. Wierciłam się z rozkoszy. Moja skóra mrowiła i czułam, że jestem pełna pożądania. Delikatnie prześledził moją piętę, jakby próbował zapamiętać każdy najmniejszy szczegół, i poruszył stopą, aby wyssać mi palce u stóp. Fale elektryczności przeszywały całe moje ciało. Jego
gorący oddech doprowadzał mnie do szaleństwa. Zaczęłam ruszać biodrami czując, że cała płonę.

Złapał moją drugą nogę i uniósł ją wysoko, całując w górę i w dół na całej długości. Odrzuciłam głowę do tyłu i jęczałem z przyjemności. Ten facet był naprawdę koneserem kobiecych stóp. Czcił i pieścił moje stopy tak umiejętnie, tak czule, z taką pasją.

Uwolniłam stopę z jego uścisku i przesunęłam nią po jego klatce piersiowej okrężnym ruchem, delikatnie pociągając palcami za włosy. Moja stopa przesuwała się po każdym centymetrze jego tułowia i wzdłuż wewnętrznych części ud.

Pijany koktajlem pożądania i lęku przed nieznanym, leżąc bezbronnie pogrążył się w głębokiej zadumie, gdy masowałam jego ciało kciukami, palcami, stopami i swoim ciałem. Zmieniając prędkość za każdym razem, dając rozkosz każdemu centymetrowi jego ciała… był w moich rękach misiem. Takie nowatorskie i przemiłe doznanie.

– Jesteś rewelacyjna – mruknął. Absolutnie cholernie rewelacyjna.

Jego głęboki głos wysyłał puls przyjemności falujący w moim ciele. Nadal masowałam każdy centymetr jego ciała. Spoglądał na mnie głodnie, gdy nagle odwróciłam się z gracją i zaczęłam się nad nim czołgać, wyginając stopy i kierując palce u nóg do jego ust. Kiedy jego język opadł na moje palce, wierciłam się z zachwytu. Atmosfera była pełna pożądania. Mój puls przyspieszył. Moją misją stało się doprowadzenie go to ekstazy.

Wciąż pobudzając wszystkie jego zmysły, uwodzicielsko rzuciłam się na plecy i złapałam jego sztywnego penisa stopami. Wzięłam w dłoń olejek do masażu i nalałam go na jego sprzęt, a nadmiar spłynął po moich stopach.
Jego fantazja, kiedy zobaczył moje nogi na początku naszego spotkania stała się wspaniałą rzeczywistością.

Kiedy podekscytowany posuwał penisem po moich stopach, ciśnienie narastało w nas do wybuchowego poziomu.
Rozpętało się tsunami przyjemności.

Zostaliśmy przeniesieni do subtelniejszej, bardziej wyrafinowanej, poważnie zmysłowej egzystencji, w której wszystkie fetysze zostały zaakceptowane, wszystkie fantazje odkryte i wszyscy ludzie byli otwarci na przyjemność związaną ze zmysłowym fetyszem stóp. Osiągnięcie szczytu było wyzwalające. Uwolniłam dzikie zwierzę z jego klatki. Oswoiłam bestię z fetyszem stóp.

– Jestem zaklinaczką fetyszystów stóp – powiedziałam na koniec z uśmiechem. I jestem dumna z tego tytułu.

Masz fetysz stóp tak jak my ? Zobacz inne opowiadania erotyczne i artykuły na naszym blogu.

Zobacz najseksowniejsze stopy w Polsce już teraz !

Na portalu jest już 52387 zweryfikowanych użytkowników !

Fetysz stóp Warszawa | Fetysz stóp Wrocław | Fetysz stóp Kraków | Fetysz stóp Łódź