Fetysz stóp z moją kuzynką – opowiadanie

fetysz stóp opowiadania

Drzwi powoli się otworzyły. Pchałem je bardzo ostrożnie, upewniając się, że nie narobię hałasu. W końcu nie chciałem, żeby moja kuzynka nakryła mnie na tym, że ją podglądam. Kiedy były już całkowicie otwarte, zauważyłem ją. Leżała na brzuchu. Od razu zauważyłem jej piękne, bose stopy i okrągłą pupę. Miała na sobie tylko stringi i stanik, przez co czułem się o wiele bardziej napalony.

Powoli podszedłem do jej łóżka, ostrożnie omijając wszystkie skrzypiące miejsca na podłodze. Ćwiczę to od bardzo dawna i dokładnie wiem, co muszę zrobić, aby nie dać się złapać. Analizowałem to w swojej głowie już z 1000 razy i mam pewność, że się uda. Mam ogromne szczęście, bo wiem, że Ania jest śpiochem. Prawdopodobnie mógłbym zrobić wszystko dużo szybciej, bez nadmiernej ostrożności, a i tak by się nie obudziła.

Gdy stałem jakiś centymetr od jej łóżka i miałem idealny widok na jej stopy, mój penis stał się twardy jak kamień. Ustałem w bezruchu. Czułem jak napięcie, zdenerwowanie, ale również podniecenie jest coraz większe. W tym momencie wiedziałem, że nie mogę się wycofać i stracić takiej okazji. Uklęknąłem, bardzo ostrożnie złapałem za jej stopę, a następnie zacząłem ją wąchać pod palcami. Zapach kusił mnie bardzo mocno, chciałem zacząć posuwać jej stopy. Były one najdoskonalszą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem. Bardzo zadbane, o ładnie wyprofilowanych palcach, z czerwonym lakierem na paznokciach i aromacie przez który mógłbym je wąchać i lizać godzinami.

Teraz nadszedł czas na masturbację. Zdjąłem ostrożnie szorty, następnie bieliznę i chwyciłem mojego twardego kutasa. Zacząłem patrzeć na jej piękny tyłek, jednocześnie gładząc go delikatnie w górę i w dół. Mój wzrok powoli spływały po jej ciele. Z jej tyłka na nogi, a potem w końcu na jej cudowne stopy. Zacząłem delikatnie się dotykać nad jej rozmiarem 37 i czułem, że każdy ruch sprawia mi coraz większą przyjemność. Kiedy poczułem, że zbliżam się do szczytu, przestałem. Z mojego penisa wypłynęło tylko odrobinę preejakulatu. Bardzo ostrożnie i powoli zacząłem wcierać go w jej podeszwy. Byłem tak bardzo podniecony dotykając penisem jej stóp, że myślałem, że zaraz oszaleję. Zupełnie straciłem nad sobą kontrolę i nie mogąc zrobić już nic zacząłem pieprzyć jej stopy.

Chwyciłem mocno i złożyłem je razem. Wydzielina, którą wtarłem wcześniej w jej stópki posłużyła jako lubrykant. Mój kutas wszedł między jej stopy, a jej miękkie podeszwy wystarczyły, żebym natychmiast się spuścił. Sperma poleciała na jej plecy i nogi. Obudziła się w oszołomieniu, a ja upadłem na podłogę. Leżałem na niej nieruchomo, modląc się, żeby tylko nie wstała z łóżka. Na szczęście moje modlitwy zadziałały. Zupełnie nie zauważyła spermy i wróciła do snu. Zanim podniosłem się z podłogi, poczekałem w bezruchu około 10 minut.

Kiedy wstałem, pocałowałem ją szybko w policzek i na koniec wróciłem jeszcze do stóp, żeby przez chwilę je lizać i wąchać. Słony smak był nie do odparcia. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, dlatego musiałem w końcu wyjść z jej pokoju. Była jednak jeszcze jedna rzecz, którą koniecznie musiałem zdobyć. Para jej brudnych skarpetek. Podszedłem do jej kosza na pranie i zacząłem go przekopywać. Znalazłem parę białych skarpet nasiąkniętych potem jej stóp. Przyłożyłem je do twarzy i wziąłem głęboki wdech przez nos. Wystarczyło, że poczułem ten zapach i znów byłem twardy jak cholera. Włożyłem skarpetki do kieszeni. W koszu na pranie znalazłem również jej czarne stringi. Zabrałem je jako mały bonus.

Kiedy byłem już w swoim pokoju, położyłem się na łóżku i zacząłem wąchać jej majteczki i skarpetki. Mieszany zapach jej dupci, cipki i stópek był niesamowity. Na koniec zacząłem intensywnie się pieścić i orgazm przyszedł bardzo szybko. Zadowolony opadłem na miękką poduszkę i zaspokojony w błogim nastroju położyłem się spać.

Masz fetysz stóp tak jak my ? Zobacz inne opowiadania erotyczne i artykuły na naszym blogu.

Zobacz najseksowniejsze stopy w Polsce już teraz !

Na portalu jest już 52387 zweryfikowanych użytkowników !

Fetysz stóp Warszawa | Fetysz stóp Wrocław | Fetysz stóp Kraków | Fetysz stóp Łódź