Jak powiedzieć partnerce o swoim fetyszu stóp ?

fetysz stop wrocław, fetysz stóp warszawa, fetysz stóp kraków, fetysz stóp poznań, jak powiedzieć o fetyszu stóp

Pytanie od użytkownika portalu polskiestopy.pl

Cześć. Mówiąc ogólnie mam fetysz stóp. Odkąd tylko pamiętam, byłem zakochany w bosych stopach kobiet. Uwielbiam robić kobietom masaż stóp, całować i ssać ich czyste palce. Robienie mi przez kobietę dobrze stopami sprawia, że jestem dużo bardziej usatysfakcjonowany niż podczas pieszczotach dłońmi. Jednak czuję, że ten fetysz zaczyna negatywnie wpływać na moje relacje z kobietami. Wiem, że są fetyszyści stóp, którym zupełnie nie przeszkadzają brudne, spocone stopy. Mnie osobiście to odpycha, ale podniecają mnie kobiety z fajnym pedicure. Czasami wstydzę się tego, jak bardzo podniecają mnie stopy kobiet.

Miałem relacje, w których moje partnerki akceptowały mój fetysz. Robiły mi footjob, lub pozwalały ssać palce u stóp, ale większość dziewczyn z którymi umawiałem się na randki śmiała się ze mnie, gdy mówiłem im, że mają ładne stopy lub kiedy podczas pieszczot całowałem ich nogi, pięty i podeszwy. Stopy nie są mi niezbędne do pobudzenia lub dobrej zabawy podczas seksu, ale jednak chciałbym włączyć więcej elementów tego fetyszu w moje życie seksualne. Jak mogę podejść do kobiet, z którymi się umawiam, i opowiedzieć o swoim fetyszu, nie przejmując się ich reakcjami?

Pozdrawiam, Tomasz – Warszawa

Odpowiadamy na ten częsty problem, który spotyka fetyszystów stóp.

Chcielibyśmy, żeby wszyscy ludzie nie stawali się pochłonięci strachem przed odkrywaniem tego kim naprawdę są lub co ich kręci. Chcielibyśmy, żeby wszyscy mogli na głos mówić o swoich potrzebach i pragnieniach bez przepraszania za to innych. Życzymy tego szczególnie Tobie. Fetysz stóp jest znacznie częstszym zjawiskiem, niż mogłoby się nam wydawać. Ostatnie badania pokazują, że jeśli chodzi o fetysze, stopy i palce u stóp są uważane za najbardziej pożądane części ciała. Może to pomoże ci się nieco uspokoić. Jakkolwiek powszechny jest twój fetysz i dopóki nikogo nie krzywdzi jest on jak najbardziej w porządku. Najważniejsze jest to, żebyś przestał koncentrować się na tym, co uważane jest za ogół społeczeństwa za „normalne” i zaczął do cholery akceptować, a nawet być dumnym z tego co cię podnieca.

Scenariusz najgorszego przypadku: spotykasz kogoś, kto myśli, że twoje fantazje na temat stóp są zabawne (prawdopodobnie dlatego, że ten pomysł jest dla nich nowy). Możesz im to wyjaśnić lub nie. Nie możesz kontrolować tego, jak ludzie się z tym czują, ale możesz kontrolować sposób, w jaki reagujesz. To ich dyskomfort rządzi ich reakcją – nie pozwól, aby reakcje te decydowały o tym, jak się czujesz. Wiemy, łatwiej powiedzieć niż zrobić. Ale budowanie pewności siebie wymaga wiele życzliwości – dla siebie. I może minąć trochę czasu, zanim spotkasz kogoś, kto nie boi się małej przygody w sypialni. Zdziwiłbyś się jak wielu ludzi kręcą różne dziwactwa, ale za bardzo boją się o nich mówić.

Jeśli naprawdę zaakceptujesz to, kim jesteś, to od razu staniesz się bardziej seksowny i Twoja pewność siebie wskoczy na wyższy poziom. Pamiętaj, że to nie tak, że narzucasz komuś swoją miłość do stóp. Może się okazać, że odkryjesz w kimś wyjątkowym coś nowego, coś o czym wcześniej nie miał pojęcia. Więc przestań się przejmować, ruszaj przed siebie i mów otwarcie co Cię kręci.

Pozdrawiamy

Masz fetysz stóp tak jak my ? Zobacz inne artykuły i opowiadania erotyczne na naszym blogu.

Zobacz najseksowniejsze stopy w Polsce już teraz !

Na portalu jest już 52387 zweryfikowanych użytkowników !

Fetysz stóp Warszawa | Fetysz stóp Wrocław | Fetysz stóp Kraków | Fetysz stóp Łódź