Popularne aktywności wśród fetyszystów stóp

fetysz stóp warszawa, fetysz stóp krakow, fetysz stóp wrocław, fetysz stóp łódź, najpopularniejsze fetysze stóp

Większość ludzi posiada seksualną ciekawość lub zainteresowania, które wykraczają poza ramy klasycznego seksu. Fetysze zdecydowanie nie są czymś, co powinniśmy ukrywać i czego powinniśmy się wstydzić. Są świetnym sposobem dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego i przy tym dobrze się bawić. Oto najpopularniejsze działania wśród osób zainteresowanych fetyszem stóp:

Pedicure

Pedicure jest naszym zdaniem obowiązkową metodą, która pozwoli zadbać o wasze stopy i nada im piękny, świeży wygląd. Czy jest coś, czego można nie lubić w pielęgnacji swoich stóp ?

Fotografowanie stóp

Robienie sobie seksownego selfie jest bardzo popularne, więc dlaczego by nie zrobić kilku zdjęć swoim stopom? Jeśli twój partner uwielbia je oglądać, to wyślij mu kuszące zdjęcia. Możesz nawet założyć skarpetki, pończochy lub buty, które tak bardzo lubi. Jeśli natomiast to Ty chciałbyś dostawać zdjęcia stóp swojej partnerki, to po prostu poproś ją o przesłanie kilku gorących fotek. To zabawny i łatwy sposób na odkrywanie różnych rodzajów zmysłowości.

Zabawa z butami

Jeżeli lubisz stopy, to jest bardzo duża szansa, że buty również będą działać na Ciebie w bardzo podniecający sposób. Poproś swoją partnerkę, żeby specjalnie dla Ciebie założyła np. szpilki. Zacznij od delikatnego dotykania jej butów. Możesz też je lizać, całować, delikatnie ściągnąć, a następnie wąchać w środku. Będzie to dla Ciebie niczym rozpakowanie prezentu.

fetysz stóp warszawa, fetysz stóp krakow, fetysz stóp wrocław, fetysz stóp łódź, najpopularniejsze fetysze stóp

Masaż stóp lub łaskotanie

Stopy w porównaniu do innych części ciała mają wiele zakończeń nerwowych. Masaż lub łaskotanie może prowadzić do intensywnych doznań, które nawet osoby bez szczególnych zainteresowań fetyszem stóp mogą uznać za ekscytujące. Gdy będziecie razem siedzieć na kanapie, zaproponuj swojej partnerce masaż stóp. Jest to świetny sposób na relaks. Jesteśmy przekonani, że Ty również będziesz usatysfakcjonowany z możliwości dotykania stóp i dawania przyjemności drugiej połówce.

Całowanie stóp lub ssanie palców

Stopy i palce są bardzo wrażliwe na dotyk, więc nawet delikatne pocałunki mogą być niezwykle zmysłowe. Uklęknij na kolana przed swoją partnerką i zacznij całować jej palce. Jeśli twój partner ma ochotę na delikatne podgryzanie lub lizanie stóp, zrób to. Jest to świetna zabawa, więc nie bój się eksperymentować.

Footjob

Niektórzy ludzie z fetyszem stóp uwielbiają być zaspokajani stopami. Jeśli twój partner jest na to gotowy, poproś go, aby posmarował stopy lubrykantem i ostrożnie zaczął dotykać okolice narządów płciowych. Stopy mogą ślizgać się po penisie, penetrować palcami pochwę lub odbyt. Pamiętaj, że stopy nie są tak zwinne jak ręce, więc może to wymagać trochę praktyki. Aha, i obcinaj paznokcie, jeśli planujesz penetrację. Ostre krawędzie mogą być bolesne.

Dominacja stopami

Kto nie lubi małej dominacji? Ludzie z fetyszem stóp często lubią zabawy w których dominują lub są dominowani. Do takich zabaw może należeć np. kładzenie stóp na twarzy partnera, kiedy tez leży na podłodze, wkładanie stopy głęboko do buzi swojego partnera lub stawanie na nim. Niektórzy nawet lubią pozwalać swojemu partnerowi opierać się na nich nogami, jakby były ludzkim podnóżkiem.

Masz fetysz stóp tak jak my ? Zobacz inne opowiadania erotyczne i artykuły na naszym blogu.

Zobacz najseksowniejsze stopy w Polsce już teraz !

Na portalu jest już 52387 zweryfikowanych użytkowników !

Fetysz stóp Warszawa | Fetysz stóp Wrocław | Fetysz stóp Kraków | Fetysz stóp Łódź